Kontakt

Chcesz otrzymać od nas ofertę lub masz pytanie odnośnie produktów lub usług jakie oferujemy? Skontaktuj się z nami!

Wszystkie adresy VARO

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Obsługa klieta EPT

Backoffice

  • Christoph Mitzschke | Backoffice | +49 (0)3521 7000 108 | christoph.mitzschke@varoenergy.com
  • Sebastian Uhlemann | Backoffice | +49 (0)3521 7000 201 | sebastian.uhlemann@varoenergy.com
  • Maja Weigel | Backoffice | +49 (0)3521 7000 204 | maja.weigel@varoenergy.com
  • Erik Montwill | Backoffice | +49 (0)3521 7000 130 | erik.montwill@varoenergy.com

Przedstawiciele Handlowi

  • Patrick Schade | Przedstawiciel Handlowy | +49 (0)151 161 429 85 | patrick.schade@varoenergy.com
  • Lutz Moke | Przedstawiciel Handlowy | +49 (0)152 339 608 46 | lutz.moke@varoenergy.com
  • Stefan Neumeier | Przedstawiciel Handlowy | +49 (0)159 012 853 00 | stefan.neumeier@varoenergy.com